počet volných míst

40

termín od

29.6.2024

termín do

6.7.2024

Cena od 22.350 CZK/dospělá osoba

learn more

V ceně je zahrnuto
- doprava z letiště do hotelu a zpět 
- ubytování 
- letenky tam i zpět s odbaveným zavazadlem 23kg
- soft all inclusive formou bufetu (nápoje k jídlu)
- služby delegáta v místě pobytu
- cvičení se Zuzkou 2x denně (ráno a večer)

V ceně není zahrnuto
- nápoje 
- služby jako masáže, kosmetiky a další
- všechny výlety

Sportovně relaxační 
pobyt na Sardinii

Doprava

V ceně je doprava na místo pobytu a zpět včetně letištního transferu do ubytování.

Ubytování

Ubytování je zajištěno dle požadavků včetně společenské místnosti na cvičení.

Cvičení se Zuzanou

Kurs je veden zkušenou cvičitelkou, která postará o vaši kodičku. 

Stravování

Vycházíme vám maximálně vstříc ve složení a četnosti stravy na základě požadavků skupiny.

Zapomeňte na obyčejné fitness lekce a přidejte se k nám na nezapomenutelnou dovolenou, která spojuje kardio trénink s krásou Sardinie. Naše cvičební hodiny, vedené zkušenou instruktorkou paní Zuzkou Dvořákovou, jsou koncipovány tak, aby vám poskytly zábavu a tvarované tělo, zatímco si užíváte pohled na tyrkysové moře a bílé pláže Sardinie. 
Co nabízíme:
Cvičební lekce: Zuzka  vás provede skvělými pohybovými lekcemi, které jsou vhodné pro všechny úrovně dovedností. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo pokročilý, najdete vhodné cvičení pro sebe.
Nádherné prostředí: Můžete cvičit s výhledem na azurové moře a bílý písek, což poskytuje jedinečnou motivaci a relaxační atmosféru.
Flexibilita a zábava: Cvičební h odiny jsou navrženy tak, aby byly zábavné a energetické. Můžete si užít tradiční aerobik, tanec a cvičení s výhledem na moře.
Dovolená a cvičení v jednom: Ideální spojit svou dovolenou s aktivním životním stylem. Po cvičení si můžete užít relaxaci na pláži, zkoumat krásy Sardinie a objevovat tamní kulturu.
Skvělá instruktorka: Zuzka Dvořáková má bohaté zkušenosti v oblasti kondičního a relaxačního cvičení, a je zde pro vás, aby vás vedla k dosažení vašich cvičebních cílů a užití si aktivní dovolené. Udělejte něco pro své zdraví a tělo, zatímco si užíváte kouzlo Sardinie. Připojte se k nám a zažijte nezapomenutelný týden, jako nikdy předtím.

1.den

Přiletíte na mezinárodní letiště Olbia na Sardinii, přímým letem z Prahy. Po příjezdu se ubytujete v resortu Futura Club Cala Fiorita **** poblíž pláže. První den je určený především pro relaxaci, poznání a aklimatizaci.

2.den

Ráno před snídaní začnete prvním lehkým cvičebním úvodem a protáhnutí všech svalů na těle. Odpoledne strávíte na krásné místní pláži, kde si budete moci užít slunce a moře. Večer před večeří Vás opět čeká cvičení se Zuzkou.

3.den

Ráno před snídaní začneme cvičení v rychlejším tempu které Vás nastartuje na celý den. V odpoledních hodinách můžete s námi vyrazit na výlet lodí za delfíny, zpět budeme na večerní cvičení.

4.den

Den začneme kondičním cvičením se Zuzkou a pořádně se protáhneme. Odpoledne nás čeká odpočinkový den v resortu, kde v závěru dne pro vás máte opět další lekci cvičení se Zuzkou.

5.den

Ranní cvičení se Zuzkou, bude začne brzo ráno, hned po skončení cvičení můžete s námi vyrazit na celodenní výlet lodí na nejkrásnější souostroví La Maddalena, kde se budete moci vykoupat v úžasně čisté vodě a vyfotit si nádherné pláže. Po návratu se protáhnete na večerním cvičení. 

6.den

Zuzka bude cvičit ještě před snídaní, odpočinkové odpoledne v resortu u bazénu, nebo na pláži, možnost navštívit nedaleká místa či okolní pláže. Kdo bude chtít může vyrazit na celodenní výlet na ostrov Korsika. Večerní cvičení si jistě nenecháte ujít.

7.den

Poslední ranní cvičení se Zuzkou před odjezdem domů. po snídani transfer na letiště kolem 13:00 a odlet do Prahy přímým letem.

Na co se můžete těšit v vašem ubytování

Futura Club Cala Fiorita ****  Tento komplex, který byl rekonstruován v roce 2021, se nachází v Marina di Agrustos blízko San Teodoro na krásném severovýchodním pobřeží Sardinie, v prostředí divoké a nedotčené přírody. Je charakterizován nepřehlédnutelnými středomořskými keři, které obklopují krásnou pláž s jemným bílým pískem a průzračným mořem, které patří k nejlepším na pobřeží. Různorodost nabízených služeb a široká škála aktivit, které nabízí zábavný animační tým, dělají z tohoto letoviska ideální místo pro strávení dovolené plné pohodlí, zábavy a relaxace.

Vybavení a standrd pokojů

Thanks! Message sent.
Failed to send request. Please correct errors and try again.