Celodenní výlet motorovým člunem (6 osob) 
za krásami Golfo di Orosei s koupáním.

Odplouváme z přístavu Cala Gonone. Navštívte Cala Mariolu, Cala Sisine a Grotta del Bue Marino.

Cena od 145€/dospělá osoba

learn more

V ceně je zahrnuto
- doprava na místo nalodění a zpět 
- místo na člunu
- vstupenka na prohlídku jeskyně
- průvodce a kormidelník
- občerstvení a svačina
- maximální kapacita 6 osob + kapitán

V ceně není zahrnuto
- spotřeba paliva (rozpočítává se po ukončení výletu)

Zrušení Zdarma

Zrušte až 48 hodin předem, abyste získali plnou náhradu

Rezervujte on-line

Udržujte své cestovní plány flexibilní – rezervujte si místo včas

Celodenní výlet

Ověřte dostupnost, abyste viděli časy zahájení.

Klientský servis

Mluví česky, anglicky a italsky.

Ráno příprava a cesta na místo: Začnete tím, že se připravíte na den venku – nanesete opalovací krém, obléknete pohodlné oblečení a vezmete si s sebou plavky, dostatek vody a občerstvení (na lodi si můžete koupit nealkoholické nápoje, bagety nebo oběd).

Vyrazíte k moři: Většina výletů začíná v přístavu Cala Gonone v dopoeldních hodinách. Do přístavu a zpět Vás dovezeme klimatizovaným Mercedesem Vito.

Dopoledne plavba po moři: Začínáte plavbu po tyrkysově modré vodě Golfo di Orosei. Na cestě se budete moci obdivovat nádherné útesy, skalní oblouky a jeskyně.

Zastávka u Grotta del Blue Marino: Můžete si prohlédnout jednu z nejznámějších jeskyní v této oblasti. Jeskyně Grotta del Bue Marino je známá svými podzemními jezery a krásnými kamennými formacemi. Vstupné do jeskyně je již zahrnuto v ceně výletu.

Odpoledne přestávka na pláži Cala Luna: Přistání na některé z úchvatných pláží je další součástí výletu. Cala Luna je jednou z nejznámějších a nejkrásnějších pláží v této oblasti. Zde si můžete užít koupání v průzračném moři, slunění na bílém písku a oběd na pláži.

Pokračování plavby: Po odpočinku na pláži pokračujete ve své plavbě po pobřeží, kde budete mít možnost obdivovat další úchvatné scenérie.

Odpoledne / Večer: Zastávka u dalších pláží a útesů: Na cestě zpět k přístavu se můžete zastavit u dalších krásných pláží a útesů, například Cala Goloritzé, Cala Mariolu nebo Cala Sisine.

Návrat na pevninu: Po celodenním objevování se vrátíte zpět do přístavu, kde si vás vyzvedneme a odvezeme zpět do hotelu.

Mějte na paměti: Kapitán může náhle změnit dobu trvání aktivity a trasu plavby v důsledku nepříznivých mořských nebo povětrnostních podmínek.

Nevhodné pro:

X těhotné ženy

X lidé s pohybovým postižením

X vozíčkáře

X malé děti (na odpovědnosti rodičů)

Ověřte dostupnost a cenu výletu. Kalkulaci s cenovou nabídkou a volné termíny obdržíte do 30 minut. Rezervujte nyní a plaťte později za rezervaci místa, aniž byste dnes něco platili.  

Celkem k úhradě: 0
Děkujeme. Vaše objednávka je odeslána.
Vaši objednávku se nepodařilo odeslat.

jednoduše ​Whatsapp 

+420 605 80 85 00

Zavoláme se

+420 605 80 85 00

Facebook messenger

Facebook

Napišme si

e-mail