Celodenní privátní výlet plachetn​icí (8-10 osob) 
za krásami pobřeží Korsiky

Odplouváme z přístavu ​Cala Camiciotto.

Cena od 379€/dospělá osoba

learn more

V ceně je zahrnuto
- doprava z místo pobytu na místo nalodění a zpět 
- plachetnice se zázemím
- průvodce a kormidelník
- občerstvení a oběd
- maximální kapacita 8-10 osob + kapitán

V ceně není zahrnuto
- změny v obřerstvení na žádost klienta
- změny trasy výletu na přání klienta

Zrušení Zdarma

Zrušte až 48 hodin předem, abyste získali plnou náhradu

Rezervujte on-line

Udržujte své cestovní plány flexibilní – rezervujte si místo včas

Celodenní výlet

Ověřte dostupnost, abyste viděli časy zahájení.

Klientský servis

Mluví česky, anglicky a italsky.

Vítejte na jedinečném námořním dobrodružství, které vám umožní objevit nádherné pobřeží Jižní Korsiky a zároveň se zastavit na malebném ostrově Lavezzi. Naše plachetnice vás zavede do krásného světa mořských větrů, vln a dobrodružství, a to vše s prvotřídním komfortem privátní plachetnice.

Ráno příprava a cesta na místo: Začnete tím, že se připravíte na den venku – nanesete opalovací krém, obléknete pohodlné oblečení a vezmete si s sebou plavky.

Vyrazíme na cestu: Většina výletů začíná v přístavu v dopoledních hodinách. Do přístavu a zpět Vás dovezeme klimatizovaným Mercedesem Vito.

Plavba na plachetnicí: Po vstupu na palubu začnete cítit vzrušení námořnického dobrodružství. Pocítíte, jak se vítr chopil plachet, a naše plachetnice se vydává k neuvěřitelným výhledům na jižní korsické pobřeží.

Ostrov Lavezzi: Jeden z vrcholů výletu je návštěva ostrova Lavezzi. Tento malebný ostrůvek je známý svými bílými písečnými plážemi, tyrkysovými vodami a zachovalým mořským ekosystémem. Během zastávky budete mít čas prozkoumat okolní pláže, fotografovat úchvatné scenérie a relaxovat na břehu.

Námořnické Zážitky: V průběhu plavby se budete moci zúčastnit různých námořnických aktivit, od zapojení do manévrů s plachtami až po pozorování místního mořského života. Naše zkušené posádky vám ochotně poradí a podělí se s vámi o své znalosti.

Nádherné Výhledy: Při plavbě podél jižního pobřeží Korsiky budete mít možnost obdivovat strmé útesy, zálivy se světlým pískem a azurové moře. Tato scenérie vytváří nezapomenutelné obrázky, které si budete chtít zachovat.

Výlet je navržen tak, aby splnil očekávání všech účastníků, bez ohledu na úroveň zkušeností s plachtěním. Naše plachetnice jsou vybaveny moderními pohodlími, abyste si mohli užít dobrodružství v nejvyšším stylu.

Návrat na pevninu: Po celodenním objevování se vrátíte zpět do přístavu, kde si vás vyzvedneme a odvezeme zpět do hotelu.

Mějte na paměti: Kapitán může náhle změnit dobu trvání aktivity a trasu plavby v důsledku nepříznivých mořských nebo povětrnostních podmínek.

Nevhodné pro:

X těhotné ženy

X lidé s pohybovým postižením

X vozíčkáře

X malé děti (na odpovědnosti rodičů)

X osoby s váhou nad 100Kg

X domácí mazlíčci

X lidé nad 70 let


Nezapomňte si vzít:

 - plavky

 - Ručník

 - Plážové oblečení

 - Výbava na šnorchlování

Ověřte dostupnost a cenu výletu. Kalkulaci s cenovou nabídkou a volné termíny obdržíte do 30 minut. Rezervujte nyní a plaťte později za rezervaci místa, aniž byste dnes něco platili.  

Celkem k úhradě: 0
Děkujeme. Vaše objednávka je odeslána.
Vaši objednávku se nepodařilo odeslat.

jednoduše ​Whatsapp 

+420 605 80 85 00

Zavoláme se

+420 605 80 85 00

Facebook messenger

Facebook

Napišme si

e-mail