TAJNÁ PRÁZDNIOVÁ VESNICE BUDONI 4*

Tajná vesnice Budoni vám nabízí možnost ubytování ve 4* Resortu s plnou penzí v exkluzivní oblasti Budoni/San Teodoro s úsporou až 50 % oproti ceníkovým cenám jednotlivých struktur, které jsou součástí vzorce.  Všechny resorty jsou snadno dosažitelné z letiště a přístavu Olbia a všechny mají soukromou vybavenou pláž, denní a večerní zábavní program, bazén a mnoho dalších služeb, díky kterým bude vaše dovolená jedinečná!​V naší nabídce se nachází několik nádherných hotelů, které jsou připraveny vás přivítat. Mezi nimi patřÍ Hotel Sporting 4* - Budoni Hotel Cala Fiorita 4*- Budoni Hotel Janna 'e Sole 4* - Budoni Hotel I Corbezzoli 4* - Budoni Hotel Matta Village 4* - Budoni  Každý z těchto hotelů je svým způsobem jedinečný a nabízí nezapomenutelný pobyt plný luxusu a pohodlí.

A teď ta nejvzrušující část! Ubytování v konkrétním hotelu se dozvíte až 48 hodin před vaším příjezdem. To vám přináší napětí a tajemství, které vás budou provázet až do samého zahájení vaší cestovní dobrodružství. 
Můžete si být jisti, že bez ohledu na to, který hotel vám bude přidělen, budete se ubytovávat v luxusním prostředí a budete mít přístup ke všem fantastickým službám a vybavení, které nabízí. Od okamžiku, kdy překročíte prahy hotelu, budete hýčkáni skvělým servisem a pozorností našeho profesionálního personálu.