Neptunovy jeskyně z Capo Caccia

Připravte se na dobrodružný výlet do Neptunových jeskyní po chodech z Capo Caccia! Po zaparkování u majáku se vydáme na cestu k Grotta di Nettuno, která vede po 660 schodech vytesaných přímo do skály. Během této malé výpravy můžete očekávat úchvatné výhledy na skalnaté pobřeží a tyrkysové vody Tyrhénského moře. Připojte se k nám na toto nezapomenutelném dobrodružství a objevujte krásy a tajemství Neptunových jeskyní!

  • Začneme na vrcholu Capo Caccia, kde se nachází vstup do Neptunových jeskyní. Čeká nás sestup 660 schodů, které nás dovedou přímo k Neptunovým jeskyním. 
  • Během cesty dolů a zpět si budete moci vychutnat impozantní výhledy na skalnaté útesy a pobřeží, které jsou domovem mnoha mořských ptáků. 
  • Cestou po schodech dolů se dostanete k Neptunovým jeskyním, kde se budete moci ponořit do fascinujícího světa podzemních prostor vápencových útvarů a jezírek. 
  • Po prohlídce jeskyní se vydáte zpět po schodech nahoru, přičemž si ještě jednou užijete krásné výhledy na okolní krajinu, útesy a moře v překrásné modré barvě. 
  • Během návratu si můžeme vychutnat procházku kolem majáku, který je jednou z charakteristických památek této oblasti.
  • Tento výlet poskytne nezapomenutelný zážitek plný krásných výhledů, zajímavých památek a přírodních divů Sardského pobřeží.

 ​V případě nepříznivých podmínek nebo změny počasí může dojít ke změně termínu nebo zrušení výletu.

 ​Pro ty, kteří si zakoupili dopravu z místa pobytu na místo výletu a zpět, cesta nekončí. Odvezeme Vás zpět od vašeho ubytování.

Whatsapp 

+420 606 450 666

Zavoláme se

+420 606 450 666

Facebook 

Facebook

Napišme si

e-mail
VOP GDPR OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ