Prohlídka Castelsardo

Castelsardo, malebné město na severu Sardinie, vás okouzlí svou historií, kulturou a nádherným pobřežím Tyrhénského moře. Město leží na skalnatém útesu, což mu propůjčuje jedinečný půvab a panoramatické výhledy na okolní krajinu. Nechte se unést atmosférou tohoto úchvatného místa a objevujte jeho bohatou historii a kulturu.

  • Přijedeme do Castelsarda před západem slunce a prohlédneme si sochu přírodního slona, která je jedním z charakteristických symbolů této oblasti. 
  • Západ slunce si vychutnáme z výborného místa, odkud budete mít dokonalý výhled na slunce město a moře.  
  • Na prohlídku města se vydáme s místním krajanem, který vás provede v češtině a ukáže město, tak, jak ho znají jen místní.  Projdeme se úzkými uličkami plnými malebných domů, historických paláců a kostelů s atmosférou starého středomořského města. 
  • Castelsardo je známé svým tradičním řemeslným zbožím, zejména proutěnými výrobky a keramikou Po prohlídce historického centra Castelsarda se vydáme pěšky dolů do městečka a ochutnáme místní vyhlášenou zmrzlinu a navštívíme věhlasný obchod se suvenýry a výrobky ze Sardských korálů.
  • Pomalu sejdeme po pobřeží do přístavu a tady zakončíme náš večer. 
  • Večerní výlet do Castelsarda je skvělý způsob, jak prozkoumat jedinečnou atmosféru tohoto historického města a zažít nezapomenutelné okamžiky na pobřeží Tyrhénského moře

 ​V případě nepříznivých povětrnostních podmínek nebo změny předpisů může dojít ke zpoždění nebo zrušení výletu.

 ​Pro ty, kteří si zakoupili dopravu z místa pobytu do Castelsarda a zpět, cesta nekončí. Odvezeme Vás zpět od vašeho ubytování.

Whatsapp 

+420 606 450 666

Zavoláme se

+420 606 450 666

Facebook 

Facebook

Napišme si

e-mail
VOP GDPR OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ