Výlet lodí po souostroví La Maddalena

Souostroví La Maddalena se rozkládá na severovýchodním pobřeží ostrova Sardinie. Tvoří ho převážně sedmnáct hlavních ostrovů, z nichž největší jsou Isola La Maddalena, Caprera, Santo Stefano, Spargi, Budelli a Santa Maria. Tyto ostrovy jsou proslulé svou ohromující krajinou, průzračnými vodami a skalnatými pobřežími. Objevte jejich přírodní krásy a užijte si jedinečný zážitek v tomto malebném souostroví!

  • Vyrážíme ráno z přístavu v Palau. První zastávka se uskuteční na pláži Cala Corsara na ostrově Spargi, který se nachází západně od souostroví La Maddalena, tento ostrov je nápadný svým zaobleným tvarem. Na pobřeží vystupují žulové útesy vytesané větrem, tento ostrov Spargi je ideálním místem pro milovníky šnorchlování a potápění. 
  • Druhá zastávka je naplánována na ostrově Santa Maria, kde vás čeká křišťálově čisté moře a bílé pláže. Název pláže je odvozen od benediktinského kláštera postaveného na malém ostrově.     
  • Třetí zastávka je na koupání v přírodních tůních na ostrově Budelli, národního parku La Maddalena. Poté nás čeká návštěva slavné pláže Rosa, jednoho z nejdůležitějších a nejznámějších symbolů souostroví La Maddalena, která je od roku 1998 pro všechny uzavřena a je zakázáno na ní vstoupit, lze se však koupat v oblasti vymezené bójkami.    
  • Čtvrtá zastávka, z Piscine Naturali poplujeme směrem k městu La Maddalena. Nakonec přistaneme v charakteristickém historickém centru Cala Gavetta, osadě, kterou si vybrali první obyvatelé, korsičtí pastevci, protože je více chráněná před známým převládajícím maddalénským větrem, "mistralem neboli mistrálou". 
  • Návrat: Opustíme ostrov La Maddalena a vrátíme se do přístavu Palau, ale ne bez toho, abychom vám ukázali pobřeží Gallury, symbolu Palau a národní památku: jedinečnou Medvědí skálu 
  •   Příjezd do přístavu Palau se odhaduje mezi 17:30/18:00.

 Mějte na paměti: Kapitán může náhle změnit dobu trvání aktivity a trasu plavby v důsledku nepříznivých mořských nebo povětrnostních podmínek

 ​Pro ty, kteří si zakoupili dopravu z místa pobytu do přístavu a zpět, cesta nekončí. Odvezeme Vás zpět od vašeho ubytování.

Whatsapp 

+420 606 450 666

Zavoláme se

+420 606 450 666

Facebook 

Facebook

Napišme si

e-mail
VOP GDPR OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ