Hotel ​Erica ​***** 
Santa Teresa Gallura

Hotel Erica je starobylou duší resortu pro​ svůj středomořský styl plný svěžích barev, otevřené prostory s výhledem na moře a zeleň středomořských maquis. Můžete si vybrat mezi pokoji, junior suite a executive suite, všechny s verandami. Protože verandy jsou pozvánkou k nečinnosti a rozjímání, kde se modř moře nikdy neztratí ze zřetele. Zde budete v kontaktu s nedotčenou přírodou. V souladu s původním stylem r​esortu vás dnes Hotel Erica přivítá komfortem a službami 5hvězdičkové rezidence. Piazzetta degli Ulivi se zrodila s myšlenkou znovu vytvořit sardinskou vesnici s intimitou malých obchodů, barů a živé hudby. Místo, kde se lidé mohou setkávat a sdílet chaty a vzpomínky. V pozdní letní odpoledne si tak můžete vychutnat aperitiv a vychutnat si jemné potěšení z něčeho, co patřilo do minulých dob. Možná vzdálená minulost, jejíž obrysy se zdají pomíjivé, ale pravdivé. Intimní a uvolněná atmosféra, nebývalý pocit klidu. 

mám zájem o nabídku ubytování V Hotel ​Erica  

Elegantní pokoje a kompletně zrekonstruované junior suity, které se nacházejí mezi 80 a 200 m od moře. Všechny pokoje jsou v přízemí a mají samostatný vchod, zařízené ve středomořském stylu. Mají krytou verandu, koupelnu se sprchou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, telefon, TV, trezor, minibar, župany pro dospělé a plážové osušky.

POKOJ CLASSIC ERICA

Je intimní a příjemný pokoj pro dva dospělé. Je pečlivě zařízený v typickém sardinském stylu s přesnými odkazy na tradiční symboly Gallury. Zvláštní čelo obohacuje manželskou postel (oddělené postele na vyžádání). Výhled na moře za příplatek. ​Kalkulace ceny ubytování na požádání. 

JEDNODOLŮŽKOVÝ POKOJ ERICA

Je pohodlný pokoj s manželskou postelí pro jednu dospělou osobu, odborně zařízený zkušenými místními řemeslníky s důrazem na detail a zařizovacími doplňky. Odlehlá veranda vám umožní plně si užít nádhernou přírodu, do které je resort ponořen. ​Kalkulace ceny ubytování na požádání. 

RODINNÝ SUITE ERICA S VYHLÍDKOU NA MOŘE

Se skládá ze dvou pokojů Superior Erica s výhledem na moře, které komunikují zevnitř, každý s manželskou postelí (oddělené postele na vyžádání) a vlastní koupelnou. Velké a funkční řešení, ideální pro čtyři osoby s možností přidání dětské postýlky až pro dvě děti od 0 do 2 let. ​Kalkulace ceny ubytování na požádání. 

RODINNÝ SUITE MIRTILLA S VYHLÍDKOU NA MOŘE

Se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje, který lze oddělit dřevěnými posuvnými dveřmi, s rozkládací pohovkou nebo dvěma vestavěnými rozkládacími pohovkami. Tradiční sardinské zařízení. Pro dvě dospělé osoby s možností ubytování dětí a možností dětské postýlky. ​Kalkulace ceny ubytování na požádání. 

JUNIOR SUITE ERICA

Je prestižní pokoj o rozloze 35 m2, který se vyznačuje a zdobí velké oblouky. Pastelové barvy látek dělají místnost světlou a přívětivou. Měkká manželská postel, otevřený obývací pokoj s vestavěnou rozkládací pohovkou na velkých oknech, vybavená veranda a houpací síť, aby vaše relaxace byla příjemná a dlouhotrvající. Pokoj pro dva dospělé s možností ubytování dítěte od 0 do 12 let a dítěte od 0 do 2 let v dětské postýlce. Výhled na moře za příplatek. ​Kalkulace ceny ubytování na požádání. 

JUNIOR SUITE MERTILLA

Junior Suite Mirtilla - je romantickým útočištěm krásy a pohodlí s originálními kombinacemi barev a rafinovaných materiálů. Prostor na spaní s manželskou postelí s ručně vyrobeným kovaným čelem (na přání jednolůžka) je obloukem propojen s obývacím prostorem, který tvoří elegantní obývací pokoj s rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem a trachytovým psacím stolem. Ideální pro dva dospělé s možností ubytování dvou dětí od 0 do 14 let. Výhled na moře za příplatek. ​Kalkulace ceny ubytování na požádání. 

SUITE ERICA S VYHLÍDKOU NA MOŘE

Apartmán se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje odděleného posuvnými dveřmi s vyřezávaným dřevem, s vysouvacím gaučem nebo dvěma vestavěnými gauči. Nábytek je ve sardinském tradičním stylu. Je vhodný pro dva dospělé s možností ubytování dětí a připravení postýlky.

POKOJ SUPERIOR ERICA

Je prestižní pokoj o rozloze 35 m2, který se vyznačuje a zdobí velké oblouky. Pastelové barvy látek dělají místnost světlou a přívětivou. Měkká manželská postel, otevřený obývací pokoj s vestavěnou rozkládací pohovkou na velkých oknech, vybavená veranda a houpací síť, aby vaše relaxace byla příjemná a dlouhotrvající. Pokoj pro dva dospělé s možností ubytování dítěte od 0 do 12 let a dítěte od 0 do 2 let v dětské postýlce. Výhled na moře za příplatek. Kalkulace ceny ubytování na požádání.