Le Tonnare di Stintino ​****

V nejsevernějším výběžku severozápadní Sardinie se nachází krásné město  Stintino  ležící na úzkém poloostrovu a před ním jen tyrkysové a průzračné moře a mimořádný výhled na impozantní  záliv Asinara  se svým ostrovem a vysněnými plážemi. Resort Le Tonnare di Stintino je unikátní turistická vesnice jediná svého druhu. Vystavěno ze starého závodu na zpracování tuňáků, který byl po mnoho let symbolem celé této pobřežní oblasti, nachází se asi 3 km od městečka Stintino, což je malá rybářská vesnice, založená v roce 1885 farmáři a rybáři v jedné z nejcharakterističtějším úseku pobřeží celé Sardinie. V panoramatické a exkluzivní poloze se rozkládá resort se svými pokoji na ploše asi 15 hektarů nedotčené přírody s přímým vstupem se soukromou pláží k nádhernému moři. Resort byl otevřen v roce 2021 a patří k těm lepším ve své kategorii. Pro Vaši klidnou a nerušenou dovolenou zde platí pravidlo, že zde nejsou ubytováni děti mladší 12ti let.  Srdečně vás vítáme v resortu Le Tonnare di Stintino, oáze klidu a luxusu na pobřeží Sardinie. Jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout nezapomenutelný pobyt plný relaxace, zábavy a krásných vzpomínek.
Abychom vaši dovolenou ještě zpestřili, pořádáme také různé kulturní a společenské akce. Můžete se zúčastnit tradičních tanečních večerů, hudebních koncertů a tematických večerů, které vám umožní poznat sardskou kulturu a tradice.
Doufáme, že jste zaujati naší nabídkou a budeme Vás moci přivítat v resortu Le Tonnare di Stintino.

mám zájem o nabídku ubytování V Hotelu Le tonnare stintino  

Naše resortové ubytování je navrženo s důrazem na detail, abychom splnili všechny vaše potřeby a požadavky. Můžete si vybrat z naší široké škály elegantních pokojů, apartmánů a vil, které jsou vybaveny veškerým moderním vybavením a nabízejí úchvatné výhledy na moře nebo okolní přírodu. Během vašeho pobytu si můžete vychutnat bohatou škálu aktivit a služeb. Pokud jste dovolenkový nadšenec, můžete si užít soukromou pláž se světle modrým mořem, kde se můžete opalovat, koupat nebo si vyzkoušet vodní sporty jako potápění, šnorchlování nebo windsurfing.
Pro ty, kteří preferují relaxaci, máme wellness centrum, kde si můžete dopřát masáže a wellness procedury, aby byla Vaše dovolená dokonalá. Naše restaurace vám nabídne skvělé možnosti gastronomického požitku. Naše tým talentovaných šéfkuchařů připravuje široký výběr čerstvých mořských plodů, místních specialit a mezinárodních pokrmů, které rozšíří vaše chuťové buňky. Užijte si romantickou večeři u svíček nebo si vychutnejte lehký oběd na pláži.

FOTO Z RESORTU

POKOJ KLASIK 

Pohodlné pokoje, jednoduše zařízené, pro 2 nebo 3, v přízemí nebo v prvním patře, s malou terasou nebo terasou, některé s výhledem na moře. Pohodlná koupelna se sprchou a fénem. Všechny pokoje mají nezávislou klimatizaci, TV, telefon, bezpečnostní schránku a mini ledničku plněnou na vyžádání. ​Kalkulace ceny ubytování na požádání. 

POKOJ SUPERIOR

Ve vynikající poloze s ohledem na moře a bazén jsou pokoje v přízemí a v prvním patře, kde se pohodlně vyspí 2, 3 nebo 4, některé s mezipatrem a dvoulůžkový pokoj s terasou nebo malou terasou. Všechny mají vlastní koupelnu se sprchou a fénem. Všechny pokoje mají nezávislou klimatizaci, TV, telefon, bezpečnostní schránku a mini ledničku plněnou na vyžádání.

POKOJ JUNIOR SUITE 

Prostorné dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky a posezením, které se nacházejí v přízemí as mezaninem, který vede na velkou terasu vybavenou soukromým soláriem, kde si můžete užívat sardinské slunce v relaxaci a soukromí.