Cala di Falco ​****  Cannigione

Cala di Falco je luxusní plážový resort na ostrově Sardinie v Itálii. Tento krásný hotel se nachází v blízkosti města Cannigione a nabízí svým hostům jedinečné ubytování a skvělé služby.Hotel Cala di Falco je postaven ve stylu tradičního sardinského stavení, s bílými fasádami a kamennými detaily. Nabízí širokou škálu pokojů a apartmánů, které jsou vkusně zařízeny a vybaveny veškerým moderním komfortem. Každý pokoj má vlastní koupelnu, klimatizaci, TV, minibar a bezplatné Wi-Fi připojení.

V resortu Cala di Falco najdete také několik restaurací a barů, které servírují tradiční sardinskou kuchyni i mezinárodní speciality. Hosté si mohou vychutnat lahodné pokrmy a pití s nádherným výhledem na moře.K dispozici je také bazén, wellness centrum, fitness centrum a soukromá pláž, kde si hosté mohou užívat slunce a krásné tyrkysové vody Středozemního moře. Resort také nabízí různé aktivity a výlety, jako jsou potápění, plavání s delfíny, jízda na koni a vodní sporty.

Cala di Falco je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek v nádherném prostředí Sardinie. Tento resort je oblíbený jak mezi páry hledajícími romantickou dovolenou, tak i mezi rodinami s dětmi, protože nabízí mnoho aktivit pro všechny věkové skupiny.

Cena od 230€/dospělá osoba

learn more

V ceně je zahrnuto
- ubytování 
- hotelový bazén
- polopenze

V ceně není zahrnuto
- služby jako masáže, kosmetiky, pohybové lekce
- doprava na Sardinii
- výlety
- transfer z letiště a zpět
- pronájem auta, lodi

jednoduše ​Whatsapp 

+420 605 80 85 00

Zavoláme se

+420 605 80 85 00

Facebook messenger

Facebook

Napišme si

e-mail