Celodenní výlet lodí po souostroví La Maddalena 

výletní loď odplouvá z přístavu v Palau

Cena od 109€/dospělá osoba
dítě do 1O let 69€

V ceně je zahrnuto
- palubní vstupenka na loď

V ceně není zahrnuto
- jídlo a nápoje (možno zakoupit na palubě lodi)
- místní polatek v hotovosti na místě,za přistaní lodi v přístavu 5€
- doprava do přístavu Palau a zpět 
- průvodce v češtině

Zrušení Zdarma

Zrušte až 48 hodin předem, abyste získali plnou náhradu

Rezervujte on-line

Udržujte své cestovní plány flexibilní – rezervujte si místo včas

Celodenní výlet

Ověřte dostupnost, abyste viděli časy zahájení.

Klientský servis

Mluví česky, anglicky a italsky.

Ráno příprava a cesta na místo:  Začnete tím, že se připravíte na den venku – nanesete opalovací krém, obléknete pohodlné oblečení a vezmete si s sebou plavky. 

Vyrazíme na cestu: Většina výletů začíná v přístavu Palau v dopoledních hodinách. Do přístavu a zpět Vás dovezeme klimatizovaným Mercedesem Vito.

Prozkoumejte souostroví Maddalena: během výletu na plachetnici si vychutnejte oběd a nápoje, které jsou k dispozici. Zastavíte se na ostrovech Spargi, Budelli a Santa Maria a užijte si zastávky na koupání a šnorchlování během tohoto denního výletu na plachetnici.

První zastávka: uskuteční se na pláži Cala Corsara na ostrově Spargi, který se nachází západně od souostroví La Maddalena, tento ostrov je nápadný svým zaobleným tvarem, který nabízí divokou a nezkaženou přírodu pro oko, na pobřeží vystupují žulové útesy vytesané větrem, ostrov Spargi je ideálním místem pro milovníky sportu, ve skutečnosti je zde velmi rozšířené šnorchlování, ale představuje také ideální panorama pro setrvání a vychutnání si krás přírody.

Druhá zastávka:   je naplánována na ostrově Santa Maria. Tuto etapu výletu nelze opomenout: čistota světla, křišťálově čisté moře a bílé pláže si vás podmaní. Stejnojmenná pláž, jejíž název je odvozen od benediktinského kláštera postaveného na malém ostrově, vítá cestovatele hledající odpočinek a rozptýlení. 

Třetí zastávka: Prohlídka pokračuje zastávkou u přírodních tůní. Koupání v přírodních tůních národního parku La Maddalena obnovuje tělo i ducha a doplňuje zásoby energie. Tyto přírodní bazény se nacházejí na ostrově Budelli a jsou skutečně známé a proslulé po celém světě. Poté nás čeká panoramatická návštěva slavné pláže Rosa, jednoho z nejdůležitějších a nejznámějších symbolů souostroví La Maddalena, která je od roku 1998 pro všechny uzavřena, aby se ochránil ekosystém, který umožňuje dát této fantastické barvě písku čas a rekreovat se. následně je zakázáno šlapat po pláži nebo se koupat v oblasti vymezené bójkami. 

Čtvrtá zastávka: Opustíme Piscine Naturali a poplujeme směrem k La Maddaleně. Nakonec přistaneme v charakteristickém historickém centru Cala Gavetta, osadě, kterou si vybrali první obyvatelé, korsičtí pastevci, protože je více chráněná před známým převládajícím maddalénským větrem, "mistralem neboli mistrálou". Tato zastávka je ideální k tomu, abyste si vychutnali krásy starobylého ostrova plného historie a nádherných výhledů. 

Návrat na pevninu: Opustíme ostrov La Maddalena a budeme pokračovat v plavbě pro návrat do přístavu Palau, ale ne bez toho, abychom vám ukázali nejkrásnější skálu Gallury, symbol Palau a národní památku: Medvědí skálu. Příjezd do přístavu Palau se odhaduje mezi 17:30/18:00. Kde vás vyzvedneme a vrátíme zpět do hotelu.

Mějte na paměti: Kapitán může náhle změnit dobu trvání aktivity a trasu plavby v důsledku nepříznivých mořských nebo povětrnostních podmínek.

Nevhodné pro:


X lidé s pohybovým postižením

X vozíčkáři


Nezapomňte si vzít:

 - Plavky

 - Ručník

 - Plážové oblečení

 - Výbava na šnorchlování

Ověřte dostupnost a cenu výletu. Kalkulaci s cenovou nabídkou a volné termíny obdržíte do 30 minut. Rezervujte nyní a plaťte později za rezervaci místa, aniž byste dnes něco platili.  

Odplouváme z přístavu Palau

Celkem k úhradě za výlet: 0
Celkem k úhradě za dopravu:0
Děkujeme. Vaše objednávka je odeslána.
Vaši objednávku se nepodařilo odeslat.